تاریخچه
شرکت آرکا گستر قرن (مسئولیت محدود) فعالیت خود را با اهداف خدمات فنی و مهندسی و تأمین کالا تخصصی در زمینه اتوماسیون صنعتی در سال ۱۳۹۳ آغاز نموده است. اکنون با گذشت بیش از یک سال از آغاز فعالیت شرکت، تجربه موفقی در اجرای پروژه های متعدد و گوناگون در زمینه اسکادا و تأمین کالا برای بسیاری از شرکت های بزرگ دولتی و خصوصی در سراسر ایران را با تکیه بر کادری متخصص، دارا می باشد. این شرکت در سال ۱۳۹۳ به همت جمعی از نخبگان صنعتی و دانش آموختگان داخلی و خارجی تاسیس گردید و دارای گواهینامه صلاحیت پیمانکاری در زمینه نیرو و تاسیسات می باشد.

پیام مدیریت

مديريت شركت آرکا گستر قرن بر آنست كه امور شركت را بر پايه اصول و موازين نظام تضمين كيفيت هدايت و راهبرى نمايد. در راستاى انجام اين ماموريت، پيشرفته‌ترين متدولوژى‌هاى بين‌المللى طراحى و ايجاد نرم‌افزار بكار گرفته مى‌شود، تا علاوه بر پشتيبانى چرخه توليد نرم‌افزارها، همخوانى و تطابق نرم‌افزارهاى توليدى را با نيازهاى كاربران تضمين نمايد. به منظور دستيابى به اهداف كيفى شركت، كليه سطوح كارشناسى و مديريتى شركت، در حوزه مسئوليت و وظايف خود، به يكسان مسئول رعايت معيارهاى مدون و مصوب شركت و ارتقا و بهبود مستمر روش‌هاى عملياتى جهت ارائه نرم‌افزار با كيفيت مطلوب و تامين رضايت كاربران مى‌باشد.

دیدگاه و رسالت

خلق دانش و ارزش و ايجاد سرمايه اقتصادي واجتماعي با ايفاي نقش محوري در طراحي، بومي سازي و ارتقاء سطح سيستم هاي اطلاعاتي و مديريتي ، اتوماسيون صنعتي و زير ساخت هاي فناوري اطلاعات وارتباطات سازمانها وصنايع بزرگ کشور بويژه در صنعت فولاد و حضور در بازار منطقه با شاخص هاي جهان تراز ، رسالت سازماني شركت آرکا گستر قرن را تشكيل مي دهد. شرکت آرکا گستر قرن بر آن است تا با استفاده از فن آوري هاي نوين اثبات شده ي جهاني، ميزان سود و رشد خود را به گونه اي تنظيم نمايد که در نهايت موفقيت خويش و انتفاع کليه ي ذينفعان را فراهم ساخته و در ضمن رشد معقولي از سهم بازار داشته باشد. باور اين شرکت اين است كه بعنوان مشاوري امين و دلسوز هميشه در كنار مشتريان خود بوده و با ايجاد فرهنگ سازماني مبتني بر مشاركت، احساس مسئوليت و وفاداري كاركنان، ارزشهاي متعالي را در شركت جاري سازد. نشان تجاري شناخته شده، نيروي انساني کارآمد و متخصص، روابط كاري و تخصصي با شركت هاي معتبر جهاني، پايبندي به تعهدات و امکان ارائه راهکار جهت تمامي سطوح اتوماسيون از ويژگي هاي ممتاز شرکت آرکا گستر قرن مي باشد. همكاري با دانشگاه ها و مراكز علمي- تحقيقاتي معتبر از طريق پذيرش كارآموز و تعريف پروژه هاي تحقيقاتي و همچنين حمايت از سازمان ها و تشكل هاي علمي و مراكز نشر كتاب همواره مورد توجه بوده است. نيروي انساني دانش محور، سرمايه ي اصلي شرکت محسوب مي گردد. براي رشد و ارتقاء اين سرمايه , فراهم نمودن محيط کار مناسب، جبران خدمت بر مبناي عملکرد، توسعه مزاياي فرهنگي- رفاهي، افزايش فرصت هاي مناسب جهت رشد و تأمین امنيت شغلي براي کارکنان و عنايت ويژه به ارتقاء بهره وري نيروي انساني در مرکز توجه قرار دارند.